אצלנו זה טבעי לרזות

בתכנית ההרזיה אנו שמים דגש על תזונה נכונה ובריאה. במהלך תכנית ההרזיה נלמד לרכוש הרגלי אכילה נכונים, לזהות ולהעדיף מאכלים בריאים ומזינים על פני מאכלים אחרים, לרזות עד למשקלנו הטבעי וכמובן, לא להעלות חזרה את הקילוגרמים שהשלנו לאחר סיום התכנית.

בכדי לעזור ללקוחותינו בהקניית אורח חיים בריא, אנו  בונים תכנית ייחודית בת 11 ימים של ניקוי רעלים על פי מסורת הרפואה ההודית (איורוודה), אשר מטרתה לאפשר מעבר קל מאורח החיים הקלוקל לאורח חיים נכון ובריא.

תכנית הניקוי בשיטה הודית עתיקה לניקוי רעלים (רדיקלים חופשיים) ממערכת הגוף כוללת חידוש ריריות המעיים וחיזוק המערכת החיסונית, מניעת מחלות, חידוש נעורים וירידה משמעותית במשקל.

מסלול הניקוי  כולל שימון פנימי של מערכת העיכול, שימון חיצוני, חימום באמבט אדים, עיסויים מגוונים עם שמן שומשום חם, צמחי מרפא והדרכה לתזונה נכונה במהלך אותם ימים ובכלל.

כל המסלול מלווה במעקב צמוד ויעוץ מלא.

ניקוי הרעלים מביא לשינוי עמוק בגוף הפיזי, הרגשי והמנטאלי, למקום של איזון, הרמוניה ושלווה התואמות את רווחתו הנעלה ביותר של כל מטופל.

שיטת ניקוי הרעלים מומלצת לפני כל דיאטה, על מנת לשפר את הקשר הישיר בין חוש הטעם לקיבה, הפסקת (או ניתוק) התגובה המיידית של הכמיהה למתוקים, מלוחים ועוד…  התוצאה המיידית כמובן, היא ירידה התחלתית במשקל ואיזון גוף נפש.

ייעוץ חינם
יניב פשוט שינה לי את החיים..
מקצועי, ריגשי ואכפתי. המלצות
לקבלת מאמרים ועידכונים
אנא הכנס כתובת אימייל: